ארוחות סודיות ב"דנון" וסוד הקסם של בית הספר הגבוה ללימודי מקצועות הקולינריה

בית הספר דנון הוא בית ספר מתקדם ועדכני ללימוד מקצועות הקולינריה. הוא מציע מסלולי לימוד לשפים ולאנשי מקצוע בכל הרמות.
בית הספר מעמיד לרשות התלמידים מעטפת תנאים אופטימלית להצלחה הכוללת סגל שפים מנוסה, תוכניות לימוד חדשניות ושיטת לימוד המשלבת שיעורי הדגמה עם שעורים מעשיים ועבודה עם חומרי גלם מעולים  ברוח המצוינות ובסטנדרטים בינלאומיים.

בדנון שלוש מגמות: בישול, קונדיטוריה ואפייה.
השיעורים מתקיימים בקמפוס החדשני והמתקדם של דנון בנמל ת״א ומועברים על ידי סגל שפים, קונדיטורים ואנשי מקצוע מן השורה הראשונה.
שיטת הלימוד

דנון הוא בית הספר היחיד בישראל המפעיל מסעדת סטודנטים בה מתרגלים התלמידים סרוויס בסביבה מבוקרת. לצד המסעדה מפעילים תלמידי מגמת הקונדיטוריה פופ-אפ שבועי. פעילות קונדיטוריית התלמידים היחידה בעולם, מתועדת בספר המתכונים ״דנון – שיעורים בקונדיטוריה יצירתית״. 

צלמתם את המנות השוות של ארוחות התלמידים ב"דנון" ? תייגו אותנו באינסטגרם של נמל תל אביב – PORTLV וכמובן תעקבו 🙂

דנון הוא חלוץ בתחום ההכשרה המקוונת בעולם הקולינרית ומפעיל מערך פדגוגי מקוון ראשון מסוגו בישראל. המערכת מעמידה לרשות התלמידים מערכי שיעור וקורסים תאורטיים הזמינים לתלמידים בזמן הלימודים ומלווים אותם גם לאחר הקורס. 

מאיר דנון מנהל בית הספר הוא שף בעל ניסיון רב שנים במסעדות הטובות בצרפת.  לאחר שובו לישראל התמקד בתחום ההכשרה המקצועית ובשנת 2015 הקים את דנון –  בית ספר למצוינות קולינרית בסטנדרט שטרם נראה כמותו בישראל. 
 מיום פתיחתו נהנה דנון מתמיכתם הכמעט גורפת של שפים, קונדיטורים ואנשי מקצוע אשר סימנו את דנון כבית הספר של הענף וכמרכז מחקר ופיתוח מקצועי. אנשי מקצוע בכירים מן הארץ ומן העולם מגיעים לבית הספר לחלוק את תשוקתם הגדולה למקצועות המטבח והופכים את בית הספר למרכז תוסס של יצירה ופיתוח.

דנון פותח דלת לאחד המקצועות היפים בעולם לאנשים שהתשוקה לבישול וקונדיטוריה בוערת בליבם. 
צלם: שניר גואטה (סופגי)

 


כתבות שאולי יעניינו אותך

בודק...