עיסוי לבחורה בספא

"כולה " ספא לנשים חוזר ומפתיע לאחר שיפוץ!

בימים אלה, חזרה כולה – לנשים בלבד בנמל תל אביב משיפוץ מרענן אחרי שעברה "מתיחת פנים" ושדרוג קוסמטי 

כולה הוא מרחב נשי, נקי מטלפונים, גברים ותינוקות המציע טיפולים ועיסויים לנשים בלבד על ידי צוות מטפלות מהמקצועיות בתחומן שורה ראשונה על הים, בצפון נמל תל אביב- האנגר 26 בתוך מתחם comme il faut שהוא מתחם קניות אלטרנטיבי, בית לתרבות וצריכה. במתחם  אפשר למצוא את האופנה של  ,comme il fautאוסף אמנות מתחלף, מעצבים מקומיים מתארחים, sisters חנות סקס ידידותית לנשים ובכלל, ספרייה עם אוסף מרשים של ספרים נדירים וספרים יד שנייה למכירה ועיון. במתחם גם נערכים אירועים פרטיים או עסקיים, מפגשי תוכן, מיטאפים מקצועיים, כנסים, סדנאות ועוד.

בימים אלה, חזרה כולה משיפוץ מרענן אחרי שעברה "מתיחת פנים" ושדרוג קוסמטי. חדרי הטיפולים בכולה חבויים מעין, כל אחד מהם מעוצב באופן שונה מהשאר, צופן סוד. בכל זווית תוכלי לגלות אלמנטים חדשים, בלתי צפויים. חדר המניקור והפדיקור הצופה אל הים, שקוף כולו, עטוף פרחים. מקלחות מרווחות, אפילו חדרי השירותים. הדגש על שטחים הציבוריים הרחבים, פינת הישיבה הנוחה, המזמינה להתרווח, לנהל שיחה, חדר הסבה עם ארון הספרים, המגזינים, השולחן הגדול עם דפי הציור והצבעים, פינת חליטות התה והעוגיות. כל פינה בכולה מזמינה לקחת זמן לעצמך או להיפגש לשיחה שקטה עם חברה או עם עצמך. כולה הוא מרחב נשי המעלה חיוך, המקום המושלם לחגוג את החיים, להודות על מה שהשגת עד כה מוקפת בנשים החשובות בחייך.

כולה אינה מגדירה את עצמה כ"ספא" אלא כמקום עונג לנשים שבו ניתנת הזדמנות לכל אחת ואחת לעבור תהליך אישי משלה עם עצמה. כמו שאנו מודעות לחשיבותו של טיפול פסיכולוגי נפשי, אנו שמות גם את הצורך של הגוף לעבור תהליך, שינוי, איזון כצורך מרכזי. לא קל להגיע למקום הזה. הבחירה להקדיש את כולה לנשים בלבד, כמו גם השארת הטלפונים, טאבלטים ומחשבים ניידים בחוץ נובעת מהרצון שלנו שבהיכנסך לכולה, תוכלי להשאיר הכל מאחור, להרגיש נוח, להיות מרוכזת בעצמך ובמה שאת מעניקה לעצמך בכל פעם שאת מבקרת אצלה.

וגם.. לכבוד חזרתה של כולה לשגרה רעננה ומחודשת היא מציעה גם הטבה מהממת:

החבילה מושלמת ליום כיף מלא חוויות בנמל תל אביב: 

 עיסוי משחרר באורך 45 דקות במחיר 249 ש"ח + אימון ב-FIT HOUSE PORT ב- 60 ש"ח + מתנה מפנקת משוק הנמל באהבה.

*תוקף לקניה ולמימוש עד 30.4.2020, המתנות עד גמר המלאי ובתוספת תשלום על טיפולים בשישי-שבת*

למימוש כנסו לאתר: https://coola.co.il  או דברו איתנו ישירות: 03-7171540  

כתבות שאולי יעניינו אותך

בודק...