יום היוגה-צלום עינת גור ארי

קבלו 5 סיבות מעולות לקום בשישי ב-8 בבוקר ליוגה!

מה לא נאמר על תרגולי היוגה?
שהם טובים לגוף ולנפש? מעניקים גמישות ואורח חיים מאוזן יותר, שהאנשים שמתרגלים אותה הם רגועים יותר ונעימים יותר לסביבה, הכל הכל נכון , אבל קבלו 5 יתרונות משמעותיים לתרגול היוגה
ואיך נכון יותר לתרגל אם לא מול הים על הדק של נמל תל אביב, בימי שישי ב 8:00 כל הפרטים על התרגולים הפתוחים עם "אלהיוגה" ממש כאן

גמישות משופרת: יוגה כוללת סדרה של תנוחות ומתיחות שמגבירות את הגמישות שלך בהדרגה לאורך זמן.
תרגול קבוע יכול לעזור להאריך ולשחרר את השרירים, להקל על התנועה ולהפחית את הסיכון לפציעה בפעילויות יומיומיות.

הפחתת מתח: יוגה מדגישה תשומת לב ונשימה עמוקה, מה שיכול לעזור לך לנהל מתח ולהפחית חרדה. התרגול מעודד רגיעה, מוריד את רמות הקורטיזול (הורמון הלחץ), ומקדם תחושת רוגע ושלווה.

כוח ואיזון משופרים: תנוחות יוגה רבות מחייבות אותך לתמוך במשקל הגוף שלך, מה שיכול לעזור לבנות ולחזק את השרירים. בנוסף, ההתמקדות באיזון ויציבות בתנוחות היוגה מסייעת לשפר את הקואורדינציה והשיווי משקל של הגוף.

בהירות נפשית ומיקוד: יוגה היא תרגול הוליסטי המחבר בין הנפש, הגוף והנשימה. תרגול קבוע יכול לשפר את הבהירות המנטאלית, הריכוז והזיכרון שלך. הוא מספק הפסקה מזרם המחשבות וההסחות הדעת המתמיד, ומאפשר לך להיות נוכח וממוקד יותר.

שיכוך כאבים ויציבה טובה יותר: יוגה יכולה להקל על מצבי כאב כרוניים, כגון כאבי גב תחתון, דלקת פרקים ומיגרנות.
זה גם מעודד יציבה טובה יותר על ידי חיזוק שרירי הליבה וקידום יישור עמוד השדרה, מה שיכול להפחית אי נוחות ולמנוע בעיות כאב עתידיות.

בנוסף ליתרונות הגופניים והנפשיים הללו, יוגה היא תרגול רב-תכליתי שניתן להתאים אותו לרמות ומטרות כושר שונות. בין אם אתם מחפשים הרפיה, כושר גופני או דרך לשפר את הרווחה הכללית שלכם, יוגה מציעה פתרון מקיף שיכול להשפיע לטובה על חייכם.

השתכנעתם ? רוצים להתחיל לתרגל איתנו יוגה (כן, גם אם מעולם לא תרגלתם!) ממש כאן תמצאו את כל הפרטים, מחכים לכם בימי שישי! עם המתרגלים של אלהיוגה

צלמתם תמונה וואו בתרגול שלנו ? עשיתם כלב מביט לאחור וכלב הביט בכם מאחור ? צלמו ותייגו אותנו באינסטגרם

שישיוגה כל שישי ב 8 בבוקר  בנמל תל אביב

הצטרפו לקבוצת הווטסאפ הסודית שלנו ולא תפספסו!
🙋🏼‍♂️ פעילות כללית בכניסה חופשית – https://tinyurl.com/Free-namal-11
🐥 פעילויות להורים וילדים – https://tinyurl.com/Free-Horim-6
💪🏼ספורט וכושר – https://tinyurl.com/Free-sport3
👵60 פלוס https://tinyurl.com/60-plus-2


כתבות שאולי יעניינו אותך

בודק...